کیمیا تهران اسید

شرکت بازرگانی کیمیا تهران اسید

شرکت مهندسی – بازرگانی کیمیا تهران اسید در سال ۱۳۸۶ با توکل به خدای متعال و تکیه بر تجارب بیش از ۵۰ ساله خود فعالیت خود را در زمینه تهیه ، تولید و توزیع انواع مواد شیمیایی آغاز کرد. این شرکت توانسته فعالیت خود را در خارج از کشور هم توسعه دهد و محصولات خود را به کلیه نقاط ایران و خارج انتقال دهد.

این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی فعالیت خود را در زمینه پخش مواد شیمیایی ، صنعتی، آبکاری و آزمایشگاهی ادامه داده و کیفیت و بهره وری را به عنوان اهداف آتی دنبال میکند. تاریخچه شرکت کیمیا تهران اسید: این شرکت با نام قبلی تهران اسید فروشگاه علی رضا یوسفی از سال ۱۳۵۵ هجری شمسی فعالیت خود را در تهران در همین مکان فعلی آغاز کرده است .

این شرکت در تمامی این سالها فعالیت های خود را هرگز قطع نکرده و تا این زمان که به ثبت رسیده و گسترش بیشتری پیدا کرده کار خود را ادامه داده است. در حال حاضر نام این شرکت از تهران اسید به شرکت کیمیا تهران اسید تغییر کرده است . شرکت کیمیا تهران اسید در تاریخ ۱۰ / ۹ / ۱۳۸۶ با شماره ۳۱۳۸۹۰ به ثبت رسیده و فعالیت خود را گسترده تر کرده است .

شرکت کیمیا تهران اسید (تهران اسید سابق) با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در خدمت تمامی صنعتگران ، تولید کنندگان و فروشندگان محترم بوده است. انواع اسید به صورت آزمایشگاهی ، خوراکی ، بهداشتی و صنعتی مانند سولفوریک ، نیتریک ، فسفریک ، کلریدریک ، فلوریدریک ، بوریک ، استیک ، سیتریک ، لاکتیک ، سولفامیک ،کرومیک ، فرمیک ، فروکلین ، آب اسید و آب مقطر انواع سیانید (سیانور) : سیانور سدیم ، سیانور پتاسیم ، سیانور مس ، سیانور روی انواع مواد شیمیایی پودری مانند سود پرک (ایرانی وچینی) ، نشادر ، گوگرد ، نیکل برداري ، انواع سولفات ، انواع کلرید ، انواع چربیگیری و اینهیبیتور. صنایع شیمیایی آرمین از سال ۱۳۶۸ در زمینه تولید مواد شیمیایی پاک کننده سطوح فلزی و ساخت پوشش ها قبل از آبکاری، لعاب و رنگ فعالیت خود را آغاز نمود .

این صنایع با انجام مطالعات ، تحقیقات وسیع و استفاده از آزمایشگاه های مجهز موفق به دستیابی فرمولاسیون های ویژه ای گردید و هم اکنون با همکاری متخصصین مجرب بیشتر از ۵۰ نوع محصول مختلف (که از نظر کیفیت دارای استاندارد های بین المللی می باشد ) را تولید می نمایند. این صنایع از سال ۱۳۸۰ با توجه به نیاز صنایع خودرو سازی در زمینه تولید مواد شیمیایی مورد مصرف در آن صنایع تحقیقاتش را آغاز و هم اکنون موفق به تولید چندین محصول منحصر به فرد گردیده که در حال حاضر در خطوط تولید صنایع خودرو سازی مصرف می گردد.

در سال ۱۳۸۹ این واحد با توجه به نیاز صنایع نسبت به تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی اقدام نموده است که هم اکنون در صنایع مختلف آزمایشگاهی تحقیقاتی و صنایع مورد استقبال قرار گرفته است. با کمال افتخار صنایع شیمیایی آرمین با دارا بودن متخصصین مجرب ، امکانات ویژه و تجارب خاص آمادگی خود را در زمینه انجام تحقیقات ، تعیین فرمولاسیون و تولید مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی (ASTM GIS, DIN,BP,…) و در اشل های آزمایشگاهی و صنعتی اعلام می نماید. این شرکت همچنین تولیدکننده بسیاری از مواد شیمیایی آزمایشگاهی با برند PGT می باشد.

 

تماس:

تهران – خیابان ۱۷ شهریور جنوبی – چهارراه تیردوقلو – خیابان قاسم مهاجر – پلاک ۵۶

آقای احسان عابدی داخلی ۱۰۲ – شماره همراه : ۰۹۱۲۸۷۰۸۴۵۶ 
خانم الهام درویش داخلی ۱۰۳ – شماره همراه : ۰۹۱۲۸۷۰۸۴۵۷ 
ایمیل خانم درویش : darvish@tehranacid.com 
ایمیل آقای عابدی : abedi@tehranacid.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *