12321

معامله ۸ هزارتن مواد پلیمری در بورس کالا – دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

در گروه محصولات پلیمری، پلی پروپیلن های نساجی و برخی از گریدهای شیمیایی با تقاضای بالایی از سوی معامله گران روبه رو شدند که کارشناسان در این باره بر لزوم عرضه مستمر پلی پروپیلن های نساجی با حجمی مشخص و مناسب به منظور پوشش کامل بازار تاکید دارند.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، حجم معاملات محصولات پلیمری امروز در بورس کالای ایران به ۸ هزار و ۹۰۰ تن رسید. همچنین عرضه محصولات پلیمری ۱۸ هزار و ۱۵۱ تن و تقاضای آن هم ۵۰ هزار و ۲۴۹ تن بود.

به این ترتیب در گروه محصولات پلیمری، پلی پروپیلن های نساجی و برخی از گریدهای شیمیایی با تقاضای بالایی از سوی معامله گران روبه رو شدند که کارشناسان در این باره بر لزوم عرضه مستمر پلی پروپیلن های نساجی با حجمی مشخص و مناسب به منظور پوشش کامل بازار تاکید دارند.

*پلی پروپیلن نساجی Z۳۰Sپتروشیمی مارون با حجم عرضه ۱۰۱۲ تن به میزان ۱۰۰۱۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۲۵ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۹۷ تومان رقم خورد.

*پلی پروپیلن فیلم HP۵۲۵J این مجتمع هم با حجم ۹۶۸ تن ۹۹۰ تن تقاضا داشت، و در نهایت با نرخ پایه ۳ هزار و ۷۶۱ تومان مورد معامله قرار گرفت. پلی پروپیلن نساجی Z۳۰G پتروشیمی مارون هم با حجم عرضه ۵۹۴ تن ۳۴۳۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۷۲۵ تومان و نرخ خرید آن هم ۴ هزار و ۹۷ تومان بود.

*پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۰J نویدزرشیمی هم با حجم عرضه ۲۵۲ تن ۳۰۲۴ تن تقاضا داشت، معامله گران این کالا را با نرخ ۴ هزار و ۹۷ تومان خریداری کردند.

*پلی پروپیلن نساجی PYI۲۵۰پلی نار با حجم عرضه ۷۹۸ تن، تقاضایی معادل ۹۶۶۰ تن داشت، این کالا با رقم ۴ هزار و ۹۷ تومان معامله شد. پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۲R نویدزرشیمی هم با حجم عرضه ۱۰۰۸ تن ۹۹۷۵ تن تقاضا داشت و با قیمت ۴ هزارو ۹۷ تومان خریداری شد.

*در گروه محصولات شیمیایی هم پلی پروپیلن شیمیایی ZR۲۳۰C نویدزرشیمی با حجم ۳۷۸ تن ۴۹۳۵ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۲۳۷ تومان و قیمت خرید آن هم ۴ هزار و ۶۶۱ تومان رقم خورد.

*همچنین پلی پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲L نویدزرشیمی هم با نرخ پایه ۴ هزار و ۲۳۷ تومان و با حجم ۴۲ تن مورد معامله قرار گرفت. پلی پروپیلن شیمیایی ZR۳۴۰R و پلی پروپیلن شیمیایی ZB۳۳۲L متعلق به نویدزرشیمی هم وارد سیستم مچینگ شد.

*در گروه پلی اتیلن ها هم پلی اتیلن سنگی تزریقی گرید ۵۲۵۰۲ پتروشیمی جم، پلی اتیلن سنگین بادی BL۳ پتروشیمی مارون و پلی اتیلن سبک فیلم ۲۱۰۰TN۰۰ پتروشیمی لاله وارد سیستم مچینگ شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *